Owijarki palet

Owijarki do palet — Producent — JK Robotics

Owijarki do palet to maszyny wykorzystywane w przemyśle produkcyjnym. Są powszechne. Wynika to z kilku przyczyn. Przede wszystkim owijarki do foliowania palet ułatwiają i przyspieszają pracę. Są bezawaryjne. Owijają zapakowane palety folią stretch z największą precyzją. Przygotowują w ten sposób wyroby do dalszej dystrybucji. Wszystko zgodnie ze standardami przyjętymi w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nie dziwi zatem ich powszechne wykorzystanie. Sprzyja temu uniwersalność owijarek do palet. Urządzenie to jest na wyposażeniu niemal każdej firmy produkcyjnej. Bez względu na branżę, produkt, czy wielkość zakładu. Maszyny do owijania palet folią stretch są wygodne. I proste w użyciu. Ponadto efektywne i bezawaryjne. To wystarcza, by proces foliowania zatowarowanej palety powierzyć maszynie. Zwłaszcza przy dużej rotacji sprzedażowej produktów.

Maszyny do owijania palet folią stretch

Owijarki do palet służą do maszynowego owijania folią stretch palet z towarami. Polecane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża wydajność pakowania. Maszyny do owijania palet pozwalają oszczędzić na tym procesie. Nie wymagają bowiem wysokich nakładów finansowych. Idealnie spełniają swoje zadania w centrach dystrybucyjnych, hurtowniach, czy zakładach produkcyjnych. Nie ma przy tym znaczenia wielkość firmy. Owijarki do palet z pewnością ułatwią proces pakowania i dystrybucji. Jest wiele korzyści płynących ze stosowania maszyn do owijania palet. To przede wszystkim:

  • Mniejsze zużycie folii stretch – owijarki mają wbudowane czujniki uciągu folii. Pozwala to optymalnie dopasować jej ilość wymaganą do owinięcia palety. Folia podawana jest równomiernie. Owijarka do palet to prosty sposób na zmniejszenie jej zużycia.
  • Większa efektywność procesu pakowania – owijanie jest szybkie. To dzięki możliwości ustawienia wymaganych parametrów. Gwarantuje to także duża prędkość obrotowa talerza owijarki do palet. Owijanie maszynowe folią stretch trwa krótko. Proces nie wymaga nadzoru pracownika.
  • Stabilność ładunku – owijarka do palet nie pozwala sobie na błędy. To maszyna, która każdorazowo w sposób optymalny owinie zapakowaną paletę folią stretch. Możliwość regulacji zapewnia owinięcie zróżnicowanych ładunków. Wszystko w sposób pewny i bezpieczny. To gwarancja stabilności ładunku na palecie. Co za tym idzie, łatwiejszy transport i magazynowanie. Owijanie palet folią stretch przez maszynę to także bezpieczeństwo dla samego produktu.

Owijarki do foliowania palet — JK Robotics

Owijarki do foliowania palet to maszyny niezastąpione. Oszczędzają czas i energię. Owijarki palet naszej produkcji zostały zaprojektowane w sposób uniwersalny. Nadają się idealnie do owijania ładunków na paletach folią stretch. Urządzenia te dostosowane są do różnorodnych typów ładunków. Folia stretch skutecznie chroni towar przed zabrudzeniem. Zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Także ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Transparentność folii umożliwia szybką kontrolę wzrokową ładunku. Zarówno pod kątem identyfikacji, jak i jego stanu. Owijarki palet od JK Robotics umożliwiają szybkie pakowanie oraz oszczędności. Nasze półautomatyczne maszyny do owijania palet nie wymagają stałego nadzoru. To najpopularniejszy model owijarek folią stretch. Są bezpieczne w użytkowaniu. Operator jedynie dostarcza i zabiera paletę z talerza obrotowego. Proces uruchamiany jest ręcznie, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Na zakończenie należy odciąć nadmiar folii. Paleta gotowa jest do dalszej podróży.

Maszyny do foliowania palet — produkcja dla przemysłu i firm

Wybór odpowiedniej owijarki do palet zależy od rodzaju towaru. Istotne są jego gabaryty, ciężar i wysokość składowania. To definiuje warunki pracy maszyny. Także od ilości przepływającego przez firmę towaru zależy dobór właściwej maszyny do foliowania palet. Powszechnie stosowane są paleciarki półautomatyczne. Wynika to z jej doskonałego stosunku ceny do wartości użytkowej. Owijarki do palet JK Robotics w pełni spełniają ten wymóg. Nasze maszyny do owijania palet folią stretch sprawdzają się w wielu firmach. Świadczy o tym ilość sprzedanych egzemplarzy. To jedno z niezbędnych w wielu branżach urządzeń. Szybkie, oszczędne i niezawodne. Potrzebujesz owijarki do foliowania palet? Zachęcamy do kontaktu z JK Robotics. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Dostosowane dokładnie do potrzeb firmy.

Owijarki palet modelu PW300 zostały specjalnie zaprojektowane do profesjonalnego owijania ładunków na paletach elastyczną folią stretch. Dzięki możliwości wstępnego regulowanego rozciągu do 300%, te zaawansowane urządzenia są w stanie dostosować się do różnorodnych typów ładunków. Folia stretch skutecznie chroni towar przed zabrudzeniem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, transparentność folii umożliwia łatwą kontrolę wzrokową stanu ładunku, a także jego identyfikację. W ten sposób owijarki palet PW300 zapewniają kompleksową ochronę i umożliwiają skuteczną logistykę produktów na paletach.