Kompletne linie produkcyjne

Kompletne linie produkcyjne dla przemysłu od JK Robotics

JK Robotics od lat dostarcza kompletne linie produkcyjne dla przemysłu. Maszyny i urządzenia naszej produkcji służą w różnych branżach. Najczęściej tworzą linie produkcyjne w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, czy farmaceutycznym. Jednak wiele pojedynczych urządzeń zakupiono do zakładów produkcyjnych innych branż. To możliwe dzięki szerokiej uniwersalności i funkcjonalności naszych produktów. Każde z urządzeń tworzy element kompletnej linii produkcyjnej. Ponadto używane mogą one być oddzielnie w najróżniejszych branżach.

Dotyczy to głównie maszyn pakujących, czy owijarek do palet. Niektóre z naszych urządzeń idealnie uzupełniają linię produkcyjną w wielu zakładach w Polsce. Na rynek przemysłowych linii produkcyjnych dostarczamy kompleksowe rozwiązania. Funkcjonalność maszyn dopasowujemy do specyfiki produkcji i wymagań Klienta. Oferujemy ponadto urządzenia uniwersalne. Te sprawdzą niemal w każdych warunkach produkcyjnych. Każda z nich jest częścią kompletnej linii produkcyjnej. Przykładowa składa się z:

  • Mieszalnika;
  • Linii rozlewniczej i zakręcarki;
  • Pionowej maszyny pakującej;
  • Etykieciarki;
  • Kartoniarki;
  • Pakowaczki w folię termokurczliwą;
  • Owijarki palet,
  • Tubiarki.

To najpopularniejsze maszyny przemysłowe wchodzące w skład kompletnej linii produkcyjnej. Każda z nich może pracować oddzielnie. Można je dostosować do istniejących już rozwiązań. Największą wydajność uzyskują, pracując w zautomatyzowanej i dopasowanej do potrzeb linii produkcyjnej.

Mieszalniki przemysłowe — kompleksowe linie produkcyjne od JK Robotics

Mieszalniki są powszechnie wykorzystywane w przemysłowych liniach produkcyjnych. Już sama nazwa wskazuje ich funkcję. Służą do łączenia różnych składników produktu według zaprogramowanej receptury. W zależności od specyfiki produkcji, mieszalniki mogą mieć różną pojemność. Najczęściej waha się ona w granicach 5 do 30 tysięcy litrów. W wyniku połączenia i wymieszania składników uzyskuje się najczęściej produkt gotowy.

Linia rozlewnicza i zakręcarka — kompletna linia produkcyjna od JK Robotics

Linia rozlewnicza i zakręcarka to kolejne popularne na liniach produkcyjnych urządzenia. Linia rozlewnicza precyzyjnie dozuje płynne substancje do opakowań. Automatycznie podaje określoną wcześniej ilość produktu. Zakręcarka szczelnie zamyka opakowanie. Robotyzacja linii produkcyjnej znacznie przyspiesza całą linię produkcyjną.

Pionowa maszyna pakująca do produkcji przemysłowej

Pionowa maszyna pakująca stosowana jest do produktów stałych. Mogą być to leki, żywność, czy produkty przemysłowe. Urządzenie pakuje określoną ilość produktów do słoiczków, foremek, czy woreczków foliowych. Zakres pracy maszyny jest ściśle dopasowany do wymogów kompletnej linii produkcyjnej.

Etykieciarka na linii produkcyjnej — JK Robotics

Etykieciarka na linii produkcyjnej jest urządzeniem niezbędnym. Dopasowana do specyfikacji produktu w szybkim tempie oznacza go. Etykieciarki naszej produkcji współpracują z różnymi rodzajami opakowań. Obsługują ponadto etykiety wykonane z różnych surowców. Nasze urządzenia dokonują też nadruków na kartonach i opakowaniach zbiorczych. W znacznym stopniu upraszcza to logistyczne zarządzanie towarem.

Kartoniarki — pakowanie na linii produkcyjnej

Kartoniarka do doskonały sposób na pakowanie drobnych elementów na linii produkcyjnej. Świetnie sprawdzi się do pojedynczych, jak i serii elementów. To kolejna maszyna, którą dopasowujemy ściśle do parametrów produkcji. Jest prosta w obsłudze i obsługuje wiele rodzajów opakowań. Po umieszczeniu produktu w kartoniku maszyna zamyka go i zakleja.

Pakowarki w folię termokurczliwą dla linii produkcyjnych

Pakowarki w folię termokurczliwą są powszechne w przemyśle produkcyjnym. Ich działanie opiera się na szczelnym opakowaniu towaru. Chroni to przed czynnikami zewnętrznymi. Umożliwia tworzenie wielopaków, czy dodawanie gratisów. Pakowarki w folię termokurczliwą są powszechne przy produkcji zabawek i kosmetyków. To bardzo uniwersalne urządzenie na liniach produkcyjnych.

Owijarki palet na liniach przemysłowych

Owijarki do palet są powszechne. To niezwykle wygodne urządzenie, które wykonuje ciężką pracę fizyczną. Z powodzeniem zastępuje człowieka. Może pracować w trybie ciągłym, jak i systemie start-stop. Obsługa paleciarki jest przy tym niezwykle prosta. Ca najważniejsze, także bezpieczna. To niezastąpione urządzenie do owijania palet folią stretch. Znajduje się na wyposażeniu wielu zakładów, nie tylko produkcyjnych.

Tubiarki w kompletnych liniach produkcyjnych dla przemysłu

Tubiarki to specyficzne maszyny na liniach produkcyjnych. Mają proste zadanie. Umieszczają produkt gotowy w tubkach. Po zakończeniu tej czynności zamykają opakowanie. Tubiarka to skomplikowana maszyna, która niezwykle precyzyjnie odmierza ilość dozowanego produktu. Idealnie nadaje się do pakowania klejów, pas, czy kremów. W branży spożywczej występują na liniach produkcyjnych past i sosów.

Kompletne linie produkcyjne od JK Robotics

Kompletne linie produkcyjne od JK Robotics powstają na podstawie sprawdzonych pomysłów. Jednak wszystkie urządzenia produkowane są ściśle pod potrzeby Klienta. Pozwala to na niemal natychmiastowe uruchomienie produkcji. Gwarantujemy przy tym wysoki poziom zadowolenia z każdej zakupionej u nas maszyny. Oferujemy bowiem wysoką jakość połączoną z innowacyjnymi projektami. Kompletne linie produkcyjne od JK Robotics sprawdzają się dzięki temu w wielu branżach.