Owijarka palet PW 300-O

Owijarka palet PW 300-O

Owijarka palet modelu PW 300 charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że jest idealnym wyborem do owijania ładunków na paletach różnego rodzaju. Wyposażona w czytelny i łatwy w obsłudze dotykowy panel sterowania umożliwia szybką zmianę i dostosowanie parametrów maszyny. Dwusilnikowy, zmotoryzowany system rozciągu folii, regulowany z poziomu panelu sterowania, oferuje wstępny rozciąg do 300%, co przekłada się na efektywność w zużyciu folii oraz umożliwia uzyskanie optymalnego napięcia na produktach. Platforma jest dedykowana dla załadunku palet wózkami widłowymi, lecz dodatkowo jako opcję, do owijarki można zintegrować rampę najazdową bądź formę wpustową w celu ułatwienia najazdu na obrotnicę urządzeniami obsługiwanymi ręcznie.

Oprócz oszczędności folii, regulacja siły naprężenia pozwala na dostosowanie procesu owijania do konkretnych wymagań, co z kolei przyczynia się do znaczącej redukcji kosztów pakowania. Owijarka ta jest dedykowana do owijania rozciągliwą folią stretch wszelkiego rodzaju ładunków na paletach.

Owijarka charakteryzuje się również wieloma zaletami, takimi jak automatyczne ustalanie wysokości ładunku, łatwe i bezpieczne zakładanie folii, czy płynne starty i zatrzymania stołu obrotowego. Posiada również 12 programów użytkowania, a jej parametry można łatwo programować z panelu sterowania. Dodatkowo, jest to produkt polskiej konstrukcji i produkcji, co gwarantuje dostępność części i profesjonalny serwis.

Owijarka palet PW 300-E to nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie, ale również elastyczne narzędzie, które można dostosować do różnych potrzeb pakowania i owijania ładunków. Wprowadzone opcje dodatkowe, takie jak elektromechaniczny docisk do niestabilnych ładunków czy możliwość w opcji owijania produktów do wysokości 3200mm, sprawiają, że jest to kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw zróżnicowanych branż.

Parametry owijania

 • Zmotoryzowany wstępny rozciąg folii na poziomie do 300%
 • Regulowana niezależnie podczas jazdy wózka w górę/dół zakładka folii na palecie w cm
 • Regulowana niezależnie podczas jazdy wózka w górę/dół prędkość obrotnicy
 • Możliwość regulacji siły naprężenia folii pomiędzy rolką wydającą a paletą
 • Liczba owinięć na górze/dole palety – regulowana niezależnie
 • Opcja wł/wył elektromechaniczny docisk
 • Cykl owijania pojedynczy/podwójny
 • Opcja owijania z kapturem
 • Wyjazd wózka z folią ponad paletę w cm
 • Opcja owijania z przekładką/przekładkami
 • Automatyczne ustalanie wysokości ładunku

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie informacje.

Zadzwoń +48 609 014 111 lub zostaw wiadomość biuro@jkrobotics.pl.

FORMULARZ

  KONTAKT

  JK Robotics Sp. z o.o.
  NIP: 9592067332

  Tel: +48 609 014 111
  Mail: biuro@jkrobotics.pl