Pionowe maszyny pakujące

Pionowe maszyny pakujące zostały opracowane specjalnie do pakowania żywności, leków jak i produktów przemysłowych, umieszczając je precyzyjnie w torebkach foliowych lub w słoiczkach.

Te innowacyjne maszyny pakujące oferują możliwość pracy zarówno w trybie start-stop, jak i w trybie ciągłym, co sprawia, że są elastyczne i dostosowane do różnorodnych potrzeb produkcji.

Pionowe maszyny pakujące od JK Robotics

Pionowe maszyny pakujące wykorzystywane są w różnych branżach przemysłowych. Służyć mogą do różnego rodzaju produktów. Powszechnie używane są w branży spożywczej, farmaceutycznej i przemysłowej. Stosuje się je do pakowania żywności, leków i wszelkiego rodzaju granulatów. Precyzyjnie odmierzone ilości produktów umieszczane są w słoiczkach lub woreczkach foliowych. Dla producentów i firm konfekcjonujących istotne są cechy pionowych maszyn pakujących. To przede wszystkim:

  • wysoka jakość urządzeń;
  • wysoka wydajność;
  • bezobsługowa praca maszyn;
  • funkcjonalność;
  • dokładność;
  • komfort pracy;
  • oszczędność.

Pionowe maszyny pakujące od JK Robotics przeznaczone są do różnego rodzaju produktów. Przede wszystkim służą do wyrobów sypkich. Idealnie sprawdzą się na liniach produkcyjnych w zakładach różnych branż. Świetnie sprawdzą się przy pakowaniu kawy, płatków, proszków do prania, leków i innych produktów. Każda z pionowych maszyn pakujących dostosowana jest do specyfiki zakładu. Ściśle konfigurowane są pod rodzaj produktu. Zapewni to ich duża wydajność. To w konsekwencji sprowadza się do dużych oszczędności na etapie pakowania. Pionowe maszyny pakujące produkowane są pod wymagania Klientów. Automatyzacja procesu przebiega dzięki temu szybko i bez zbędnych przestojów. Urządzenia pakujące mogą pracować w trybie ciągłym. Dostosowane są także do pakowania w systemie start/stop.

Pionowe maszyny pakujące — komfort i bezpieczeństwo pracy

Pionowe maszyny pakujące od JK Robotics przystosowane są do linii produkcyjnych naszej produkcji. Mogą też współpracować z urządzeniami innych producentów. Urządzenia te są bowiem wytwarzane ściśle z wymaganiami Klientów. Pakują produkty zgodnie z określoną wagą, objętością lub ilością. Idealnie sprawdzają się do pakowania w różnego rodzaju torby foliowe. Stąd doskonale współpracują z liniami produkcji makaronu, cukru, czy warzyw. Charakterystyczny dla tego rodzaju maszyn pakujących jest sposób dozowania produktu. Jest on podawany do pionowo umieszczonego opakowania. Sposób dozowania jest ściśle dopasowany do specyfiki produktu. Urządzenia te są nie tylko szybkie. Gwarantują dokładność i równomierne rozłożenie produktów w opakowaniu. Zapewniają ponadto sterylność. Sam proces pakowania trwa bardzo krótko. Sprzyja to zachowaniu go w czystości.