Tubiarki

Tubiarki to powszechnie używane urządzenia w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, chemicznym oraz spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w produkcji maszyn do automatycznego oraz półautomatycznego wypełniania i zamykania tub. Oferujemy różnorodne rozwiązania, umożliwiając naszym klientom dostosowanie maszyn do ich indywidualnych potrzeb.

Nasze tubiarki, zarówno automatyczne, jak i półautomatyczne, wyróżniają się wysokim standardem wykonania. Projektujemy je z myślą o pełnym zadowoleniu i satysfakcji klienta, zapewniając wysoką wydajność i elastyczność w obszarze różnych pojemności opakowań. Nasze maszyny są dostosowane do pracy zarówno z tubami termozgrzewalnymi, jak i aluminiowymi.

Tubiarki, produkowane przez naszą firmę, doskonale sprawdzają się jako rozwiązania do obsługi różnorodnych produktów, takich jak kremy, pasty, kleje, farby, pasty i sosy.

Tubiarki — przemysłowe maszyny napełniające tubki

Tubiarki to maszyny napełniające i zamykające tubki. Tak w wielkim skrócie opisać można urządzenia z tej kategorii oferty. Tubiarki są powszechnie wykorzystywane w przemyśle. Używa się ich w każdej niemal branży. Najczęściej spotkać je można na liniach produkcyjnych:

 • w przemyśle kosmetycznym;
 • w branży chemicznej;
 • w produkcji farmaceutycznej;
 • w przetwórniach spożywczych.

Tubiarki są niezwykle użytecznymi maszynami. Te naszej produkcji wypełniają i zamykają tubki automatycznie. Projektujemy je także w opcji półautomatycznej. Sposób pakowania zależny jest przede wszystkim od specyfiki produkcji. Tubiarki od producenta JK Robotics mają uniwersalne zastosowanie. Współpracują z gotowymi liniami produkcyjnymi. Dostosowujemy maszyny ściśle pod wymagania Klientów. Tubiarki idealnie współpracują też z liniami produkcyjnymi od JK Robotics. W tym przypadku cały park maszyn jest optymalizowany pod kątem wydajności. Tubiarki od JK Robotics słyną z wysokiego standardu wykonania. Każda z nich jest projektowana z myślą o wysokiej satysfakcji Klienta. Stad uniwersalność naszych tubiarek. Doskonale pracują przy napełnianiu pojemników cieczami o różnej gęstości. Zamykają tubki aluminiowe i termozgrzewalne. Oznaczają też numer serii i termin ważności produktu. Nie dziwi nas zatem duża popularność tubiarek przemysłowych naszej produkcji. Są uniwersalne i wydajne. W wielu zakładach produkcyjnych wprost niezastąpione.

Tubiarki na linie produkcyjne — producent JK Robotics

Tubiarki naszej produkcji doskonale sprawdzają się w obsłudze różnorodnych produktów. Każdy z nich ma inną wagę i konsystencję. To przede wszystkim kremy, pasty, kleje, farby, pasty, czy sosy. Różny jest ich skład oraz przeznaczenie. Tubiarki od JK Robotics bez problemu podołają każdemu wyzwaniu. Są uniwersalne w zastosowaniu. Można je dopasować do każdego niemal rodzaju produktu. Stąd tak powszechne wykorzystanie tubiarek w wielu gałęziach przemysłu. Urządzenia naszej produkcji wyróżniają się:

 • automatyzacją linii produkcyjnej;
 • współpracą z różnymi tubkami i zamknięciami;
 • krótkim czasem przezbrojenia na inny rodzaj tuby;
 • precyzją dozowania produktu;
 • prostym interfejsem do obsługi;
 • kompaktową konstrukcją;
 • wykonaniem zgodnym ze standardami higienicznymi;
 • oznaczeniem CE — zgodność z normami Unii Europejskiej.

Jak zamówić tubiarkę od JK Robotics?

Tubiarki produkcji JK Robotics dopasowane są do wymagań Klienta. Stąd zachodzi konieczność zamówienia odpowiedniego urządzenia. Projektowane i wykonane jest ono zgodnie z ustaloną wcześniej specyfikacją. W ten sposób tubiarki JK Robotics zawsze spełniają oczekiwania Zamawiających. Urządzenia naszej produkcji idealnie napełniają i zamykają tuby różnej pojemności. Nie stanowi też dla nich problemu częsta zmiana asortymentu. Maszyny te łatwo jest przezbroić na inny rodzaj opakowania. Także programowanie objętości wlewu jest niezwykle łatwe. To sprawia, że nasze tubiarki idealnie nadają się do różnych linii produkcyjnych. Wykorzystywane są powszechnie w wielu branżach. Pakowanie w tuby wykonywane przez te maszyny wpływa na wysoką efektywność produkcji. Nie bez znaczenia jest także wysoka precyzja dozowania produktu. Użycie tubiarki przekłada się na optymalizację procesu pakowania. Redukuje w konsekwencji koszty produkcji. Jak zamówić przemysłową tubiarkę od JK Robotics? Skontaktuj się z nami i przedstaw szczegóły! Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję ze współpracy!