Zakręcarka głowicowa ZCS-1

Zakręcarka głowicowa ZCS-1

Zakręcarka ZCS-1 działa w układzie liniowym, gdzie opakowania przemieszczają się po taśmie transportującej, dodatkowo stabilizowanej przez boczne pasy, które skutecznie je separują. Zamknięcia mogą być dostarczane ręcznie lub za pośrednictwem specjalnego sortownika (wibracyjnego, kaskadowego, mechanicznego), dostosowanego do konkretnego rodzaju zakrętki. Proces zakręcania odbywa się podczas przemieszczania, eliminując całkowicie problem „wychlapywania” się produktu.

Zakręcarka ZCS-1 jest elastyczna i może obsługiwać różne rodzaje nakrętek gwintowanych, takie jak push-pull, bezpieczna, disc-top, flip-top czy zwykła, dostosowując się do ich typu i średnicy. Po dostosowaniu może działać zarówno w trybie ciągłym, jak i start-stopowym. Moment obrotowy, ustawiany z panelu sterowania, stanowi kluczowy wskaźnik poprawnego zamknięcia. Dodatkowo, maszyna jest wyposażona w system kontroli zamykania, który informuje operatora o ewentualnych nieprawidłowo zamkniętych produktach.

Zakręcarka jest wyposażona w szybkoprzezbrajalny system głowicy zakręcającej i kasetek dedykowanych dla określonych rodzajów nakrętek. Cały proces zmiany narzędzi jest bardzo szybki i może być zrealizowany w kilka minut.

JK Robotics

Zakręcarka jednogłowicowa

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie informacje.

Zadzwoń +48 609 014 111 lub zostaw wiadomość biuro@jkrobotics.pl.

FORMULARZ

    KONTAKT

    JK Robotics Sp. z o.o.
    NIP: 9592067332

    Tel: +48 609 014 111
    Mail: biuro@jkrobotics.pl