JK Monobloc MB-X

JK Monobloc MB-X

Maszyna w formie monobloku do napełniania płynów jest niezwykle wszechstronna. Te w pełni zautomatyzowane urządzenia wykonują różnorodne zadania takie jak: napełnianie, zamykanie i etykietowanie. Są w pełni zintegrowane i obsługują szeroką gamę produktów, co czyni je idealnym rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”.

Automatyczna maszyna do napełniania płynami wykorzystuje system Fill-Plug-Cap-Torque zaprojektowany specjalnie do zastosowań związanych z napełnianiem płynami w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, biotechnologicznym, spożywczym i e-liquidów.

Nasza maszyna do napełniania płynem wykorzystuje precyzyjne dozowanie za pomocą tłoka objętościowego lub pomp perystaltycznych i dysz nurkowych. Napędzane serwo koło gwiazdowe indeksuje butelki i słoiki na różnych etapach, aby zapewnić precyzyjne napełnianie płynem, nawet jeśli objętość różni się w zależności od pojemnika. Kompaktowe wymiary pozwalają maszynie zmieścić się w ciasnych miejscach. Monoblok można wyposażyć w stację dozowania azotu, stację odsysania zanieczyszczeń oraz kilka innych funkcji potrzebnych w procesie konfekcji.

JK Robotics

JK Monobloc MB-X

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie informacje.

Zadzwoń +48 609 014 111 lub zostaw wiadomość biuro@jkrobotics.pl.

FORMULARZ

    KONTAKT

    JK Robotics Sp. z o.o.
    NIP: 9592067332

    Tel: +48 609 014 111
    Mail: biuro@jkrobotics.pl