Kartoniarka zbiorcza do tacek, kartonów wrap-around, display

Kartoniarka zbiorcza do tacek, kartonów wrap-around, display

Kartoniarka CP-20-WA to kompletnie zautomatyzowana linia do pakowania produktów na tackę z rantem (display), oferująca także opcję aplikacji wieka zewnętrznego (tray+lid) oraz kartonu Wrap-Around. Proces rozpoczyna się od automatycznego pobierania wykrojonej tacki, którą maszyna następnie zagina, formując kształt kartonu. Kolejnym etapem jest grupowanie jednostkowych produktów, które są następnie umieszczane w wcześniej uformowanym opakowaniu zbiorczym. Po zagięciu klap wewnętrznych, maszyna aplikuje klej przy użyciu 5 lub 7 dysz klejowych, zgodnie z wcześniej zaprogramowaną ścieżką.

W zależności od konfiguracji finalnej, proces obejmuje zamknięcie i dociśnięcie klap zewnętrznych. Następnie karton „owijany” jest dookoła produktu, a dodatkowa przejezdna głowica linii kleju odpowiada za domknięcie górnej klapy kartonu. W przypadku kartonów typu Wrap-Around, najczęściej pakowanymi produktami są słoiki, kanistry, butelki, puszki, torby i saszetki, co sprawia, że maszyna znalazła zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym i chemicznym. Pełni zamknięte kartony mogą być wyposażone w perforację, umożliwiającą stworzenie opakowania „shelf-ready”, obecnie jednego z najbardziej popularnych na rynku.

Kartoniarka została wyposażona w intuicyjny system sterowania i wizualizacji, co ułatwia obsługę i komunikację z operatorem. Urządzenie umożliwia parametryzację wielu rodzajów programów, a operator może łatwo dostosować parametry pakowania, takie jak wymiary opakowania, prędkość pakowania, rodzaj ścieżki klejowej, układ w pakiecie itp. Dodatkowo, maszyna jest dostępna w wielu wersjach podawania produktu, zależnie od jego rodzaju i wydajności.

JK Robotics

Automatyczna kartoniarka do kartonów typu Wrap-Around

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie informacje.

Zadzwoń +48 609 014 111 lub zostaw wiadomość biuro@jkrobotics.pl.

FORMULARZ

    KONTAKT

    JK Robotics Sp. z o.o.
    NIP: 9592067332

    Tel: +48 609 014 111
    Mail: biuro@jkrobotics.pl