Kartoniarka zbiorcza do kartonów czteroklapowych

Kartoniarka zbiorcza do kartonów czteroklapowych

System CASE PACKER SVCP-20 to innowacyjny układ automatycznego pakowania oparty na precyzyjnej pracy silników serwo, zintegrowanych w zwartej konstrukcji kartezjańskiej. Kluczowym elementem tego systemu jest zaawansowany transporter, który skupia opakowania w linii produkcyjnej. Po spozycjonowaniu na specjalnym wózku, opakowania jednostkowe są precyzyjnie prowadzone pod układ pobierania i pakowania.

Chwytak dokładnie pobiera produkty i aplikuje je bezpośrednio do kartonu. W trakcie wkładania produktów, klapy kartonu są utrzymywane na zewnątrz, co umożliwia precyzyjne włożenie produktu.

Automatyczny układ pakowania w kartony CASE PACKER SVCP-20 jest wszechstronny, umożliwiając pakowanie różnorodnych produktów, takich jak torby, butelki, słoiczki, dypacki i inne. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii silników serwo, system zapewnia nie tylko efektywne i szybkie pakowanie, ale także utrzymanie wysokiej jakości opakowań. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w produkcji, gdzie precyzja, wydajność i uniwersalność są kluczowe dla skuteczności procesu pakowania.

JK Robotics

Kartoniarka do kartonów klapowych, pakowanie puszek w karton

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie informacje.

Zadzwoń +48 609 014 111 lub zostaw wiadomość biuro@jkrobotics.pl.

FORMULARZ

    KONTAKT

    JK Robotics Sp. z o.o.
    NIP: 9592067332

    Tel: +48 609 014 111
    Mail: biuro@jkrobotics.pl